Plakát k filmu Na nože s kompletním hereckým obsazením

Pokračování detektivky Na nože nabírá hvězdné obsazení

Hravá detektivka Na nože sklidila minulý rok obrovský úspěch, a to jak u diváků, tak i u kritiků. Velký dojem pak musel její úspěch udělat hlavně na Netflix, který nejenom, že na ni odkoupil práva, ale také si rovnou zařídil další dvě její pokračování.

Kromě skvělého scénáře a režie Riana Johnsona se přitom tato detektivka mohla opřít i o neskutečnou hereckou sestavu v čele s Danielem Craigem, Christopherem Plummerem, Chrisem Evansem či Jamie Lee Curtis. Dalo se tak víceméně předpokládat, že se budou chtít tvůrci i v případě pokračování opřít o podobně hvězdnou hereckou sestavu. Do nedávna jsme však věděli pouze to, že se v ní vrátí malinko výstřední detektiv Benoit Blanc v podání Daniela Craiga. Nyní však byly oznámeny další dvě herecké hvězdy, jež se ke Craigovi připojí.

Smutný muž dívající se před sebe

První z nich je bývalý wrestler Dave Bautista, kterého uvidíme už ke konci května v Snyderově novince Armáda mrtvých. Bautista už si přitom s Craigem zahrál, a to v jeho bondovce Spectre. Známý je ale hlavně díky roli Draxe ze Strážců galaxie, ve kterých opakovaně dokazuje, že humor mu nedělá sebemenší problémy. V takové dvojce Blade Runnera či v právě výše zmíněné bondovce však ukázal také to, že si hravě poradí i s vážnějšími rolemi. Pro takovouto odlehčenou detektivku se tak jeví být skvělou volbou.

Druhou čerstvě oznámenou posilou je pak Edward Norton, kterého určitě všichni známe z filmových pecek jako jsou Klub rváčů, Kult hákového kříže či třeba 25. hodina. V posledních letech se mu ale nějaké výraznější role docela vyhýbají. Snad se mu teda touto rolí podaří zase jednou zazářit a všem ukáže, že mezi hereckou špičku pořád patří.

Unavený muž v práci s cigaretou v puse

Herecké obsazení dvojky Na nože tak začíná vypadat velice zajímavě a upřímně jsem hodně zvědavý na to, kdo další se k výše zmíněným hercům ještě přidá. Samotné natáčení by pak mělo odstartovat už na konci června tohoto roku. Nám tak nezbývá nic jiného, než se začít pomalu těšit a zároveň také doufat, že to i tentokrát bude taková pecka jakou byl první díl.

Diskuze