o webu

Co od webu očekávat?

Tento web je takový můj zkušební, volnočasový projekt, ve kterém se vás prostě budu snažit nějakým způsobem přesvědčit o tom, že mě filmy opravdu zajímají a že mi to psaní o nich i docela jde.

Je mi sice jasné, že nemůžu konkurovat stálicím typu MovieZone, ČSFD nebo Kinoboxu, ale snad i tento web si časem aspoň pár fanoušků najde.

Co jsem vůbec zač?

Když jsem uvažoval o čem bych vlastně mohl začít pravidelně a s chutí psát, filmy byly v podstatě první a možná taky jedinou volbou, která mě napadla.

Vždycky když jsem se s kamarády bavil o filmech, vytasil jsem na ně totiž tolik informací o daném filmu, režisérovi či hercích, že v konečném důsledku absolutně zapomněli, o čem jsme to vlastně mluvili. Nikdo z nich přitom nechápal, kde všechny ty informace a novinky ze světa filmů vlastně beru.

Filmy mě prostě natolik baví, že jsem schopen celý svůj volný den prostě jen prokrastinovat, nad filmy, seriály, žebříčky, recenzemi či novinkami ze světa filmů. A ne, nemyslím si, že je to smutné nebo nudné. Jsem prostě introvert, přítelkyni to nevadí, takže mi dejte pokoj.