Modrý plakát k filmu Dej mi své jméno

Novinka režiséra Dej mi své jméno nabírá obsazení

Režisér Luca Guadagnino, který v roce 2017 zabodoval se snímkem Dej mi své jméno, by se měl v budoucnu zhostit remaku legendární Zjizvené tváře. Ještě předtím si však odskočí k režii snímku Bones & All.

Za scénář k tomuto snímku je pak odpovědný David Kajganich. Ten už v minulosti s Guadagninem spolupracoval, a to na snímku Suspiria. Bones & All by mělo vycházet z novely autorky Camille DeAngelis, přičemž by měl pojednávat o mladé ženě jménem Maren Yearly, která během éry Ronalda Reagana cestuje Spojenými státy a snaží se najít svého otce. Ten by jí měl totiž objasnit její nutkání zabíjet a pojídat lidi, jež miluje.

Herečka Taylor Russell napravo a herec Timothée Chalamet napravo

Ano, čtete správně, Bones & All by se měl skutečně věnovat kanibalské tématice. Trochu paradoxně si v něm však nezahraje jedna z hvězd Dej mi své jméno, Armie Hammer. Jak určitě víte, Hammerova herecká kariéra vzala za své poté, co vyšly najevo právě jeho trochu kanibalské choutky.

Druhá hvězda filmu Dej mi své jméno, mladý talentovaný herec Timothée Chalamet však nebude u Guadagniniho snímku chybět ani tentokrát. Měl by si v něm přitom zahrát mladého kanibala Leeho, kterého hlavní hrdinka potká během svých cest po Spojených státech. Hlavní hrdinku Maren Yearly by si pak měla střihnout kráska z romantického dramatu Waves, Taylor Russell.

Nově už pak známe také jména dalších herců, kteří toto hlavní herecké duo před kamerou doplní. Ve vedlejších rolích se tak můžeme těšit na herce jako je Oscarem oceněný Mark Rylance, André Holland známý třeba ze seriálu Knick či třeba Jessica Harper a Michael Stuhlbarg. Zajímavostí je pak také to, že by se měl ve snímku objevit také režisér tři roky starého hitu Halloween, David Gordon Green. Ten už sice nějaké zkušenosti před kamerou má, i přesto se však bude jednat o jeho hereckou premiéru v celovečerním filmu.

Diskuze